2010. október 10., vasárnap

kettőezertíztizedikhótizedike.

~ Köszönöm Petra.xDD
amúgy hiányzol.:( xDD ♥♥
Mit írjak?!:O
Nemtudok semmit.:/ xD
na majd legközelebb.:P
puszóó.

2010. augusztus 30., hétfő

Hello. Petra vagyook.
Hát Nikikém erre csak ennyit tudok mondani:



és végreh 8.os vagyok. és majd jön az h: ballag már a vén diák. :( :'( :D:D
Háii.=)
Niki vagyok.
igen Petra. sztem is nagyon menő.xDD főleg h elinditotuk táncosokkal.x'D *büszkefej.*xD
bazz.hnap után suli.-.- hát ezen beszarok.-.-xD

2010. augusztus 29., vasárnap

Múúúzik. ^^

Sziookah! :D Petra vagyok és gondoltam teszek fel zenéket.
Disco Pogo.♥ asszem felénk ez most naon menőő! xDD




2010. július 9., péntek

Halii.

na szoval..nagyon elhanyagoltuk ezt a blogot.xDD de most van uj sablon meg majd rakunk fel uj képeket is.;D meg mostmár belendülünk egy kis nyári hangulattal. is:D meg majd ha lesz valami
kreativ energiám csinálok ide valamit.xDDD "én megsülök egy száll poloban az meg h birja börgatyában kigyos veszkoban"??xD:D

ennyii.sokpuszii:.DD

2010. június 24., csütörtök

Viva comet 2010. ♥


Sziasztok.
Idén volt a 10. Viva Comet. (2010. június 17.) Idén tizedik alkalommal rendezték meg a VIVA Comet gálát. A csütörtök este megtartott eseményen hat kategóriában díjazták a legjobbakat.
Pontban 9 órakor csillogó fények gyúltak a Syma csarnokban, és kezdetét vette a 10. VIVA Comet díjátadó. Az esemény házigazdája, az angyali estélyiben tündöklő Ada és a VIVA két VJ-je, Ben és Zola köszöntötték a nézőket, a jelölteket és a fellépőket, a Bad Boyz tánccsapata pedig minden női szívet megdobogtatott fergeteges nyitó produkciójával.
A gála bővelkedett színes előadásokban: Ákos legújabb, „Szindbád dala” című slágerét játszotta el, SP Ramival közösen egyedülálló mash-up duettel lepte meg a közönséget, Király Viktor előadásába prózai elemeket csempészett, Fekete Dávid mögött 15 táncos fokozta a hangulatot… A Comet idén is több ősbemutatóval rukkolt elő a Hooligans az Idiotside-dal, és a Josh és Jutta a Stereo 2.0-val állt színpadra. A minden eddiginél látványosabb gálán fellépett továbbá Barbee, Hien, a BNF, Bencsik Tamara, LL Junior, Brasch Bence és az Anti Fitness Club.
Az est külföldi sztárvendége, a Cascada különleges látványelemekkel, és pirotechnikai háttérrel adta elő három legnagyobb slágerét, az Evacuate The Dancefloort, a Pyromaniat, és az Everytime We Touchot. Énekesnője: Natalie Horler. :]

Legjobb új előadó: BNF. Legjobb női előadó: Barbee.
Legjobb együttes: Anti fitness club.
Legjobb férfi előadó: SP.
Legjobb videoklipp: Hien - Kicsit túl szép.
Magyar könnyűzenéért járó díj: Neoton Familia

Az meglepetése az volt, hogy a tini-sztár Justin Bieber video üzenetben köszöntötte a Comet nézőket; a show közönségének hölgy tagjai extázisba estek kedvencük kedvességétől. (én vagyok a kivétel!! +o( )

2010. június 7., hétfő

na hello.
rég irtam.
nincs semmi érdekes. most éppen össze vunk veszve.szal kurva jo.grat!
ennyi.Niki vtam.;Đ

2010. május 3., hétfő

EmO / eMoTiOnAl.

Helloka nyallóka.
Mit hallok? Megy ki az emo a divatbol. :S :/

Az emo eredetileg a hardcore punk zene egyik ága. Az „emo” szócskát a kezdetektől fogva számos különböző jelentéssel alkalmazzák, amelyek között gyakorta csak a közös eredet az összekötő kapocs. A kifejezés használatának jogossága is számos vita tárgya volt már. Az "emo" szó az angol „emotional”, azaz érzelgős szóból ered.

Eredeti formájában az „emo” kifejezés a 1980-as évek közepén a washingtoni hardcore punk szcéna kezdett egyre inkább eldurvulni, ezért néhány együttes egy valamivel dallamosabb, kevésbé agresszív vonalat kezdett játszani, bár a hc hatásai még mindig erősen jelen voltak a zenéjükben. A későbbiek folyamán ugyanezt a színtért nevezték „emocore”-nak is, ez utóbbi az „emotional (érzelmes) hardcore” rövidítéseként szolgált. A korszak legfontosabb együttesei a Rites of Spring, Embrace, One Last Wish, Beefeater, Gray Matter, Fire Party, és valamivel később a Moss Icon. Az emo első hulláma az érintett együttesek többségének felbomlásával ért véget a korai 1990-es években.

ennyi. >.< Petra voltam. ( ♥ )

2010. április 18., vasárnap

Sunshine

Hello.
nap sütésés jóó reggelt kivánok.xD
süt a nap meleg van.*.* végrevégrevégre....:D
nem tudom h mit írjak.

pussz.(Nikky vtam.)

2010. április 4., vasárnap

Punk.

A punk egy rendszerellenes rock-zenei mozgalom.A 70-es évek elején alakult olyan bandákkal, mint a Sex Pistols vagy a Clash.Átmeneti formái már a 60-as években is léteztek pl.: Ramones.A Sex Pistols 1978-as feloszlásával majd Sid Vicious halálával a punk mozgalom kezdett elhalni.Ekkor jött az Exploited a szlogennel: Punk's Not Dead.Ez volt az ún. második hullám.Az Exploited mellett olyan bandák képviselték ezt a második hullámot mint a GBH.a UK Subs vagy az Oi Polloi.Persze külföldön is akadtak képviselői a punknak mint például az amerikai Black Flag és Dead kennedys.Manapság a punk körül sok tévhit van.Vannak akik kommunistának tartják, mert van egy pár fikás zenekar aki ezt hirdeti.Vannak az általam ún. über régi punkok akik hallottak CPg-t és azthiszik, hogy ők az igazi punkok akik olyanok, mint a 80-as évekbeliek.Ezek csak azt nem tudják felfogni, hogy az az idő elmúlt és hiába olyanok szart sem érnek vele.Na de ezzel már bele is ugrottam a magyar punkba.

A magyar punk: Magyarország első punkzenekara a CPg volt amit sajnos 1983-ban a hatalom elintézett, de CPg hatására sorra alakultak a bandák.Felsorolok egy párat: Auróra Cirkáló,Qss,Tizedes meg a többiek,T-34,Marina Revue,Kisangyal,ETA,Agydaganat(az ő számuk a híres Punk-induló),Trottel,Kretens,Egri Bikavér(a QQRIQ utódja),Lenin körút,88-as Csoport stb.Ezeket a bandákat és rajongóikat a rendőrök figyelték,több koncertet is félbeszakítottak, több zenekart is fenyegettk, hogy úgy járnak majd mint a CPg.Így ment ez 1989-90-ig.A rendszerváltásig.A rendszerváltás után a punknak már nem volt súlya.A legtöbb banda fel is oszlott.Ma sok bandát punknak mondanak(pl.: Barackca) akik már antifák,balosok stb.Mai magyar igazi punk bandák: az álatalam mélyen tisztelt HétköznaPICSAlódások(nem,nem kommunista csupán a gyenge elméjűek pukkasztására játszotta, de sajnos sok kannásbort vedelő hülye ezt nem tudja),hatóságilag Tilos(kicsit vitatható de én még punknak mondanám),Csermanek Lakótelep,Élettér-elmélet,Elit Osztag,Csók és Könny,Lecsa-punk ezzel kb. kifújt.Ja bocsánat még a Fegyelmező Részleg és a Veszélyes Hulladék de ezzel vége.A punk haldoklik, de még él.

pusszóó.(Nikky vtam)

2010. március 22., hétfő

Csááó!
öhm én épp infón ülök-.-(Nikky)xDDD
Peccynek nem tom mien órája van.xD:D
majd szünetbe talok vele.xD.LLLLLLLL
pás.

2010. március 15., hétfő

Disco's hit

Helloka. Miujsááág? :P (Petra vagyok)
Nikky deglik vagy nem tom. nah mind1.

A Disco's Hit egy vírus, melytől boldognak látszol,
menekülni felesleges, mert úgy is magához láncol.
Zenei stílusa a modern tánczene,
ha megfertőz véged, mert nincs ellenszere.
A BPM magas szinte az eget verdesi,
mikor meghallod a rossz kedved egyből elveszi.
Tünete, hogy egyé olvad a test és a lélek,
kórlapodra ez lesz írva; csak a Disco's Hit-nek élek.
Ha megkaptad ne ellenkezz inkább kapaszkodj... <--- én nem ellenkezek... inkább kapaszkodom. ŁŁŁŁ :$$



puszii.Petra.^^


Heyhóóó.(Nikky vok)
köszkösz Petra.
szeretlek wááá te ribanc.♥♥♥

2010. március 11., csütörtök

Jump jump jump jump

Sziasztok!!! Hát mér elég régen írtaam.(Petra) szal most póótlok.helloka. ;)

A Jumpstyle egy zenei stílus és egy tánc, amit jellemzően erre a zenére adnak elő. Körülbelül 2002 környékére teszik a kialakulását, bár hasonló trackeket már adott ki a Rotterdam Tekkno label korábban is, de ezeket nem nevezhetjük még kimondottan Jumpstyle zenének. Az ezred fordulós Hardcore muzsikák forradalmának egyik mellék ágaként jött létre. Jellemzően torz dobok, és magas hangok elegye.

A stílus Hollandiából, s Belgiumból származik.

Klipp: sztem marha ügyesek.kár h nem ismizem öket. :(
pusziiii.(KK.ŁŁ)(Petra)

2010. március 7., vasárnap

HellóóóókaNyalókaa.
öhm tegnap kint.xD Ennyit röhögni... csak Petra Candyval volt...én meg Vivivel és Domival.:S:S
nem baj.:D:D Petra hnap suliba közös pikcs.:P:P(L)
omg ma van március 7. és esett a hó hát k****ra örültem neki.:@:S:S
Nikky vtam.
csóókca.

2010. március 1., hétfő

Tavasz.*.*

Halihóóóóóóó.*.*
Március*.* tavasz*.*(L)
végre itt a jó idő.:D:D mostantól gooo skate!xD
ááh hát én beteg vok (Nikky)nem is tudom h mivan Petrával..:S:S
mind1 majd ha ír ,ír ha nem ,nem.xDD
byee.

Sziasztok. Petra vok. nah igen Nikky jellemzö rád h beteg vagy.nem baj azért szeretlek. LL persze h írok. jahm és goo skate. de nem ugy mint múltkor h otthagysz. :(
nah puszancs. :$$

2010. február 22., hétfő

hip-hop. :$$

Sziasztok.
Még régebben ígértem(petrA) h írok a hip-háprooool. nah itt afolytatás. pusziiiii.LL

A hiphop gyökerei

A hiphop gyökerei a nyugat-afrikai és afro-amerikai zenére vezethetők vissza.

A hiphopzene fő történelmi kora az úgynevezett "Old school" kor 1970-1985 között. Ezután következett az úgynevezett aranykora a hiphopzenének 1985-1995 között, ami magába foglalta a Keleti part és Nyugati part zenéit, és ezeket tovább vitte a modern korba. Itt inkább a Nyugati parti zene volt a dominánsabb, így kialakult az úgynevezett gengszterrap, G-funk. 1993 után megjelent az úgynevezett kemény hiphop (hardcore).

Bronxban az előző nyugodt évekhez képest fordulat állt be 1929-ben. Ennek a tetőzése az 1970-es években történt meg. A beruházások következményeként a felsőbb rétegek elköltöztek, az ott maradó alacsonyabb rétegeknek viszont egyre nehezebb lett a sora. Számos munkahely megszűnt, a fiatalok között is hatalmas volt a munkanélküliség aránya. Az elhagyatott házakban drogfüggők és fiatalokból álló bandák töltötték el napjaikat. A bandák nagy gondot jelentettek, ugyanis ezek már nem „csak” az iskolakerülő, csavargó fiatalokból álltak. Valós veszélyt jelentettek. Ezekben a nehéz időkben indult hódító útjára a hiphop. Az emberek kezdték megelégelni a folytonos bandaháborúkat, a kilátástalan életet, és valami újban próbáltak értelmet, önkifejezést keresni.


2010. február 17., szerda

bejegyzéscímeee.

HáT sZiJaSzToK!
először is bocsi ha nem nagyon írunk csak nincs semmi téma.:S:S
ööö szombat svábbál azt a kurva o.O cigáánytánc o.O XDD
densz.densz.densz.♥♥♥

N. üzenete:
mit írjak közös blogra?
már elkezdtem de nem tom tovább.
csutka. >.< üzene
te:
xDDD
azse rossz
hát nemtom
xD<--geeh de jók vagyunk (YY): $$

csak az a gond hogy semmit nem tudunk xD semmi nem történik:S:S
naahmind1.
puszcsii.
by:peccyniki.

2010. február 13., szombat

Péntek. ♥♥♥♥♥

Szijjasztokh. :D

16:00-kor kezdödött a farsang... a felsösök (már akik felléptek) elöadták a "produkciójukat" a legjobbak a 6b.sek voltak a kívánságkosárral... szerelemvonat. ahhw. :$$ LLL no meg a 8.a-sok a Besenyö családdal. azis komoly volt. azon döltünk. xDDD
Aztán lementek a produkciok, karaoke volt. nah én aszt nem bírtam sokáig... aza sok kornyikálás. xDDD asztán discooo ahhw. :P:P DENSZ DENSZ MINDEKIII!
De DnB-t nem toltak. meg olyan sz*r számok szoltak! :S :S nah mind1. :DD
De nagyon jooo volt. istenem. ismétlééééést!!! ♥♥♥ kéne még pár ilyen sulibuli. olyan geciii jo volt. ahhw. :P
nah puszinyuszi.

2010. február 11., csütörtök

Hiphop. azaz hipháp. LL

Sziasztok. : DD Most a hip-hoprol lesz szo egy jo darabig amig én(azaz Petra) írok. De ha nikííí DnB-s társam mást akkar akkor változtatunk. : DD

A hiphop egy zenei műfaj és egy életstílus is egyben ami magában foglal megannyi dolgot, például a zenét, az öltözködést, a szlenget. A hip-hop az Egyesült Államokból, Bronxból indult.

A hiphop elsősorban egy szubkultúra, mivel van saját zenei stílusa, ami az MCing/emszízés = ütemre szövegelés, rappelés és a DJing/Scratch = lemez-karcolás, van saját tánc-kultúrája is, ami a break, rajz/festői stílusa a graffiti, valamint rengeteg sport, ami még hozzá köthető, pl a kosárlabda és a streetball. A hiphop alkotások témája, hangulata, a műfaj bármelyik területén laza, határozott, agresszív, néhol bolondos. Ez arra vezethető vissza hogy a stílus Amerikából származik, főleg azokból az időkből, amikor az afro-amerikaiakat elnyomták

Egy kis DnB. densz. :D

2010. február 10., szerda

densz densz end múúúzik.

Ahogy a house Chicago szülötte, vagy a trance Frankfurté, úgy a jungle / drum & bass Londonhoz köthető, ahol '97-98-ban már a McDonald’s-ekben is ez szólt. any*d. : DD
Meki meki meki. o.O

Tecktonik. csak h tudd miaz. LL
A tecktonik (TCK), más néven Electro Dance egy "tomboló és kanyargós" francia utcai tánc, amelyet rendszerint Electro House zenére adnak elő. A techno, a rave és a hiphop keverékére épül. A stílus elsősorban a kar mozgását hangsúlyozza, a lábak mozgására kevésbé fókuszál. A 2000-es években kezdődött, Párizs déli külvárosaiból eredeztethető, főleg a Metropolis éjszakai klubjaiból. A tizenévesek és a fiatal felnőttek között lett népszerű, az underground rave helyszíneken elmondás alapján, és olyan videómegosztó honlapok révén, mint a Dailymotion és a YouTube. Rendszerint Észak-Európából importált, gyors ritmusú techno és electro house zene társul hozzá. A Tecktonik bejegyzett védjegy, az ilyen néven rendezett táncesemények és mások megnevezésére született. A Tecktonik névtulajdonos (elsősorban Cyril Blanc, a Metropolis művészeti igazgatója) hivatalos termékeket, így ruhákat, Matts CD-ket és energiaitalokat forgalmaz. A Techtonik a párizsi Techno Parade egyik kiemelt látványossága volt 2007. szeptember 15-én.
(bocs kisebb nem volt. :S)
by: petrA

Láttom Peccyke nem állsz le a TCK-val xDxD
na nem baj szeresselek.
by:Nikii

2010. február 9., kedd

DnB

A drum and bass (röviden d'n'b, d&b) elektronikus zenei stílus; az Egyesült Királyságban született.
'
89 party-ászai, Grooverider és Fabio a dél-londoni klubokban a hardcore-on továbblépve, addig teljesen szokatlan ritmus-képletekkel gazdagították zenéjüket. House-lemezekről kivett elemeket játszottak dupla sebességgel, techno felvételeket pörgettek 33-as helyett 45-ös sebességen. Tudatosan egy senki más által nem játszott stílust kerestek, melyből a nyolcvanas és a kilencvenes évek fordulójára fejlődött ki a jungle.
Tánc

A drum and bass táncban a táncoló szabad stílusa érvényesülhet, csak néhány alaplépés van, és azokból bármilyen egyéni lépéseket ki lehet hozni. Az alaplépéseket "step"-eknek nevezik, a következők a leggyakoribbak:

  • Step - A sima alaplépés;
  • X-tech - A bokák keresztezésével fűszerezi az alaplépést;
  • X-outing - Hirtelen mozgásokkal kevés bokahajlítással és nagyon gyors bokaváltással történik ;
  • Retro - Az X-outingot egészíti ki azzal, hogy a sarkát hátrébb húzza egy lábfejnyivel;
  • Penguin - Páros lábbal táncol, egyszerre mozgatja a lábait párhuzamosan.
  • Leg Lifting - lábunkat emeljük díszítőelemként

asszem ennyi. pusziii petrA Nikííí DnB-s társa. : DD




N. üzenete:
Aki kivétel,fura, hogy nem felvágós ribanc, felgyorsult a világ, már nem vágom mi van.
petrA. üzenete:
én se vágom.
xD
N. üzenete:

:S:S
petrA. üzenete:
pénteken kaja pia pasik csajok buli
xDDD
halod.
N. üzenete:
jaja xDD


hmm kicsit leesz jóóóh.(YYY)
by:petranikííí.

2010. február 8., hétfő

Hellóó!

DnB for life. DnB for ever. densz densz densz. DnBzni tanulunk.
pénteken farsang.
DnB.

:P:P
nyomulni jo lesz

:P:D

milyen nagy lenne ha nyomnának tck-t is. :P tecktonik. LL